Ksa legt Gamusoft LP last onder dwangsom op


Gepubliceerd op 17 april 2025

De Kansspelautoriteit (Ksa) legt Gamusoft LP een last onder dwangsom op voor het aanbieden van illegale kansspelen aan Nederlandse spelers via de website csgofast.com. Met deze last onder dwangsom eist de Ksa dat Gamusoft LP het illegale aanbod per direct stopzet en gestopt houdt. Als de aanbieder hier geen gehoor aan geeft, wordt een dwangsom van €280.000 per week opgelegd, tot een maximum van €840.000.

Op de onderzochte website was het mogelijk om vanuit Nederland een spelersaccount aan te maken, stortingen te verrichten en deel te nemen aan de aangeboden illegale kansspelen. Er zijn geen technische maatregelen getroffen om deelname vanuit Nederland te voorkomen.

Nederland heeft een gereguleerde kansspelmarkt om spelers beter te beschermen. De Ksa treedt daarom hard op tegen illegaal aanbod. Met een last onder dwangsom wordt illegaal aanbod vaak snel een halt toegeroepen. Aanbieders kunnen een boete opgelegd krijgen voor de periode waarin het illegale aanbod beschikbaar was.


Meer info

Raadpleeg het sanctiebesluit voor de actuele status.