Mag ik een minimum speellimiet vragen aan de speler?

Nee, u mag als kansspelaanbieder geen minimum speellimiet vragen aan een speler. Niet in geld en niet in tijd. De speler moet zelf zijn speellimiet kunnen instellen. Als aanbieder bent u verplicht om de financiële speellimiet standaard op nul te zetten.

Volgens artikel 4.14 van het Besluit Kansspelen op afstand geeft een speler zijn speellimiet aan als hij een account aanmaakt bij de vergunninghouder. Daarmee geeft hij aan:

  • hoe lang hij wil spelen per dag, week of maand
  • wat hij maximaal wil uitgeven per dag, week of maand en
  • het maximale tegoed op de speelrekening