Krijg ik ook een ontvangstbevestiging na betaling of voor de per post gestuurde handtekening?

De Kansspelautoriteit stuurt u via het portaal een ontvangstbevestiging na ontvangst van de digitale aanvraag. Wij sturen geen ontvangstbevestiging naar aanleiding van een ontvangen betaling of ‘natte handtekening’.

Als wij een betaling niet ontvangen of de met de hand ondertekende print van het aanvraagformulier niet ontvangen, ziet u dat in uw inbox in het portaal.

De Kansspelautoriteit zal u op grond van artikel 4:5 van de Algemene wet bestuursrecht gelegenheid geven om uw aanvraag op deze punten aan te vullen.