Kan ik de keuring van meerdere spellen in 1 rapport aanleveren of maak ik voor elk spel 1 rapport?

U mag 1 rapport per spel of 1 rapport voor al uw spellen aanleveren. Zolang elk keuringsrapport voldoet aan de eisen die wij stellen in het Besluit kansspelen op afstand, artikel 4.54.