Best practices CDB
De mappen in de data safe moeten volgens de volgende structuur genoemd worden:
WOK / [Operator_ID] / [Data_Safe_ID] / [Year] / [Month] / [Day]
WWFT / [Operator_ID] / [Data_Safe_ID] / [Year] / [Month] / [Day]
Year, Month en Day mappen moeten altijd verwijzen naar het moment waar de records in deze folders naar verwijzen. Als een record verwijst naar dag 1, maar het bijbehorende XML-rapport op dag 2 is aangemaakt, verwijzen de Year, Month en Day mappen naar dag 1. Verder is het belangrijk dat de hoofdfolders WOK / Operator_ID / Data_Safe_I en WWFT / Operator_ID / Data_Safe_ID altijd bestaan, zelfs als ze leeg zijn.
De definitie van een Game_Session kan worden omgeschreven als de periode waarin een speler een spel opent tot het moment het spel is afgesloten. In deze definitie is de wijze waarop een spel afgesloten is niet relevant. Afsluiting van een spel kan plaats vinden door de speler, automatisch door het spel, door een sessie time-out, door de spelaanbieder of een andere reden.
Wanneer de speler na een afsluiting opnieuw een spel opstart is dit een nieuwe Game_Session. Binnen een Game_Session kunnen meerdere transacties plaatsvinden. Bijvoorbeeld bij elke spin in een casinospel. Alle transacties vanuit de spelersrekening naar het spel (Stake) of vanuit het spel naar de spelersrekening (Winning) moeten afzonderlijk voor Stake en Winning worden samengevoegd tot één totaal. Dit betekent dat een Game_Session altijd minimaal één transactie heeft. Namelijk de totale Stakes en, wanneer er ook sprake is van een gewonnen spel, ook een tweede transactie voor de totale Winning.
Wanneer een Game_Session begint vóór en eindigt na middernacht wordt de Game_Session gerapporteerd als onderdeel van het WOK_Operator bestand van de dag waarop de Game_Session eindigt.
Alle andere transactietypes anders dan Stake en Winning kunnen niet aan een Game_Session worden gerelateerd.
In de XML-bestanden zijn diverse waarden opgenomen die u moet rapporteren in uw CDB. Het huidige datamodel definieert echter niet altijd wat het teken (+/-) van zo’n waarde moet zijn. U kunt dit als spelaanbieder zelf bepalen. Om u hierbij te helpen heeft de Ksa een lijst opgesteld met enkele waarden inclusief het aanbevolen teken. U kunt deze invulling overnemen.
Waarde | Teken |
Positief of negatief |
---|---|---|
Wok_operator |
Totals/Subtotal_Previous Day | Positief (winst) of negatief (verlies) |
Totals/Subtotal_ Previous365Days |
Positief (winst) of negatief (verlies) | |
Wok_Player_Profile | Player_Profile_EOD_Balance | Positief |
Wok_Game_Session | Game_Session_Commission | Negatief |
Wok_Bet | Wok_Bet/Bet_XY | Positief |
Wok_Bet/Bet_Commission | Negatief | |
Wok_Bet/Bet_Parts/ Part/Part_Odds |
Positief | |
Wok_Bet/Bet_Parts/ Part/Part_Stake |
Positief | |
Wok_Bet/Bet_Total_Stake | Positief | |
Wok_Player_Limits | Limit_Deposit/Deposit_Amount | Positief |
Limit_Participation/ Participation_Amount |
Positief | |
Limit_Login/Login_Duration | Positief | |
Limit_Balance/Balance_Amount | Positief | |
Wok_Player_ Account_Transaction |
Transaction_Amount -> Deposit | Positief |
Transaction_Amount -> Withdrawal |
Negatief | |
Transaction_Amount -> Winning | Positief | |
Transaction_Amount -> Bonus | Positief | |
Transaction_Amount -> Stake | Negatief | |
Transaction_Amount -> Cash_Out |
Positief | |
Transaction_Amount -> Bonus_Cancelled | Negatief | |
Transaction_Amount -> Bonus_Expired | Negatief | |
WOKTransaction_Amount -> Void_Bet | Positief | |
Transaction_Amount -> Resettlement | Positief (er gaat geld naar de spelersrekening toe) of negatief (er gaat geld van af van de spelersrekening) | |
Transaction_Amount -> Other | Positief (er gaat geld naar de spelersrekening toe) of negatief (er gaat geld van af van de spelersrekening) | |
Wwft_Player_ |
Transaction_Amount -> Deposit | Positief |
Transaction_Amount -> Withdrawal | Negatief | |
Transaction_Amount -> Winning | Positief | |
Transaction_Amount -> Bonus | Positief | |
Transaction_Amount -> Stake | Negatief | |
Transaction_Amount -> Cash_Out |
Positief | |
Transaction_Amount -> Bonus_Cancelled | Negatief | |
Transaction_Amount -> Bonus_Expired | Negatief | |
WOKTransaction_Amount -> Void_Bet | Positief | |
Transaction_Amount -> Resettlement | Positief (er gaat geld naar de spelersrekening toe) of negatief (er gaat geld van af van de spelersrekening) | |
Transaction_Amount -> Other | Positief (er gaat geld naar de spelersrekening toe) of negatief (er gaat geld van af van de spelersrekening) |
Als u als aanbieder wijzigingen wil aanbrengen in uw CDB, dan volgt u deze processen. Soms moet u een aantal documenten bijwerken bij zo'n wijziging. Tijdens het goedkeuringsproces kan de Ksa ook een testtraject van u vragen.