Mag een horeca-instelling een kansspel organiseren?

In artikel 14 van de Drank en Horecawet staat dat het niet toegestaan is om in horecagelegenheden kansspelen zoals een bingo aan te bieden, met uitzondering van speelautomaten, waarvoor een vergunning nodig is.